Usługi

Firma Scandinavia oferuje techniczną obsługę jachtów motorowych i żaglowych:

 

Prowadzimy rezerwację miejsc postojowych w marinie przy nabrzeżu oraz na czas zimowania w hali i na placu. Nadzoruje jachty zarówno w sezonie zimowym jak i letnim przy nabrzeżu. Troszczy się o stan techniczny jachtów, akumulatorów (ładowanie), zacumowania, zabezpieczenia jednostek w plandeki a także zabezpieczenia wnętrza jednostek przed wilgocią w okresie zimowym. Specjalizuje się w przygotowaniu części podwodnej jachtu do sezonu (antifouling). Wykonuje wszelkie naprawy na jednostce, zajmuje się kosmetyką jednostki tj. myciem całego jachtu, polerowaniem wnętrza i burt, renowacją pokładów teakowych. Wypożycza łoża podłodziowe zarówno mobilne jak i stacjonarne lub buduje je na życzenie klienta. Dostarcza jachty do portu macierzystego lub przyprowadza je do miejsca postoju zimowego lub do wskazanej przez klienta mariny.

 

Serwis techniczny:

 

Zleca zabezpieczanie silnika na sezon zarówno zimowy jak i letni firmom specjalizującym się w tego rodzaju usługach np. firmie Volvo Penta ( zabezpieczanie silnika, toalet, instalacji wodnej przed mrozem) . Zabezpiecza silnik, przekładnie, ster strumieniowy, windy kotwiczne, naprawia takielunek, przeprowadza naprawy instalacji elektrycznej, wodnej, paliwowej, sanitarnej, hydraulicznej. Na życzenie klienta dostarcza paliwo na jacht. Za pomocą własnego sprzętu pływającego holuje jednostki w razie awarii.

 

Świadczymy usługi serwisowe oraz sprzedaż silników Mercury, Mercruiser, Motoguide.

 

Zimowanie jednostek odbywa się w hangarze i na placu firmy Scandinavia. Postój letni odbywa się przy nabrzeżu firmy Scandinavia. Dla klientów firmy Scandinavia udostępnia parking samochodowy oraz sanitariaty.

 

Zarówno plac, nabrzeże oraz hangar firmy Scandinavia jest monitorowany.

 

Zachęcam do korzystania z naszych usług

Marian Bogdan Bober

Skontaktuj się z nami

Marina – ośrodek AZS

80-642 Gdańsk

ul. Stogi 20

Adres do korespondencji:

80-169 Gdańsk

ul. Paderewskiego 6D/129

Czekamy na Twoją wiadomość

Zostaw nam wiadomość

Odpowiemy w ciągu 24 h

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 h

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.